| miha12love a întrebat:

Cine imi poate sugera programe bune de facut videoclipuri din imagini, muzica si fragmente de clipuri? Am incercat cu camtasia dar cand am ajuns la finalul clipului, s-a blocat si nu ma mai lasat sa-l editez, iar in muveea nu mi se recunosc videoclipurile. Ajutor crying(

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony vegas, Cyber Link Power Director etc.

| vioricavio a răspuns:

Uite aici un program bun si gratuit de la Google cu care poti crea filmulete din poze cu muzica si text: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/......nline.html

| razzviy a răspuns:

Incearca cu Sony vegas sau movie maker (cel mai simplu de folosit)

| AnonimaSmechera a răspuns:

Daca folosesti Windows Xp incearca Windows Movie Maker.

| David_Bogdan_1997 a răspuns:

Movie maker e cel mai usor si in cazul in care folosesti Windows e deja in PC!

| Twist123112 a răspuns:

Picasa 3.9 e foarte bun.

| miha12love explică (pentru Twist123112):

Picasa e la fel la muvee, nu-mi recunoaste videoclipurile