| stalin1999 a întrebat:

Cine îmi recomanda și mie o bicicleta bună situata intre 1000-2000 de lei? Cu tot cu informații și diferențe, comparații cu alte biciclete... Piese, frâne, schimbătoare, etc. Care sunt mai bune. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu iti cauti singur ce anume iti place? Nu stim ce gusturi ai.Ca doar ai Google. Si cine crezi tu ca sta sa iti insire caracteristicile atator biciclete? Munceste si tu putin, cautand singur.

| stalin1999 explică (pentru darrio2007):

De ce nu imi caut singur... pentru ca nu stiu care sunt bune si care nu, de aia. si m-am gandit ca e un om care se pricepe la biciclete si mi-ar putea da sfaturi care ar fi mai buna sa o iau si sa se incadreze in banii aia. Crede-ma ca am cautat dar nu stiu performanta pieselor si iti dai seama ca mi-ar lua foarte mult timp sa caut fiecare piesa de la o bicicleta si sa vad cat de buna e. De aceea, poate e un mecanic ceva pe aici pe TPU si ma ajuta, nu altii care sa dea raspunsuri aiurea.

| darrio2007 a răspuns (pentru stalin1999):

Poate se va gasi cineva sa-ti raspunda ce vrei tu.