| AdrianBica a întrebat:

Cine joaca Frontierville pe Facebook? Ce-i care jucati ce nume aveti? big grin

11 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Nu am facebook, dar vreau doar sa te corectez. In acest caz NU se spune "ce-i" ci cei. In propozitia: Ce-i va spune? da, se scrie legat. Sper ca nu te-ai suparat de observatie. Am vrut doar sa te ajut. Succes!

| Moneyandfame a răspuns:

What?

| KidoSmart a răspuns:

Eu joc.Sunt Kido Smarthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zamfirescu Anca. adauga-ma ca vecin!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aslan geanina valentina adauga-ma ca prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar am nevoie de vecini...sunt boangiu cristina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca joci frontier ville. vrei sa fii vecinu meu? pe facebook... edith tanko

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc badarau florin(poza intoarsa), care mai vreti un vecin, adaugati numele meu ca si eu am nevoie de vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea

| AdrianBica explică:

Mi-am dat seama si eu de ce gafa am scris dupa ce am dat sa public... laughing) se intampla din cauza ca scriu rapid, da mersi oricum... cei care jucati sa mai iti scrieti numele sa va bag la prieteni big grin

| ARma a răspuns:

Eu joc.sunt dinamo boss