| Jonsdottir a întrebat:

Cine poate sa-mi dea site-uri cu jocuri gen MMO sau Simulator? Inafara de IMVU, OurWorld, Club Penguin si StarDoll.

34 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pai...www.supersecret.com, de exemplu

| YLLL a răspuns:

There
Imvu
:]

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Switch mmo birdZ world etc

| Laly_4113 a răspuns:

There.com
Moove
Kaneva.com
Spineworld
BritCHicks.com

| ornitoringfsa a răspuns:

Salut! Incearca funnygames sunt multe jocuri pe categorii(pentru. fete baieti cu masini cu papusi online multiplayer etc.) sper sa iti placa

| mikka a răspuns:

Www.secretbuilders.com, www.buildabearville.com, StarDoll., Club Penguin, OurWorld, IMVU, Roiworld, Second life, zwinky, Miss bimbo, habbo, wow, entropia, Runescape, dofus, pandanda, Www.secretbuilders.com, www.buildabearville.com, StarDoll., Club Penguin, OurWorld, IMVU, Roiworld, Second life, zwinky, Miss bimbo, habbo, wow, entropia, Runescape, dofus, pandanda, Www.secretbuilders.com, www.buildabearville.com, StarDoll., Club Penguin, OurWorld, IMVU, Roiworld, Second life, zwinky, Miss bimbo, habbo, wow, entropia, Runescape, dofus, pandanda, Www.secretbuilders.com, www.buildabearville.com, StarDoll., Club Penguin, OurWorld, IMVU, Roiworld, Second life, zwinky, Miss bimbo, habbo, wow, entropia, Runescape, dofus, pandanda, http://www.moshimonsters.com/,panfu,http://www.ubiworld.com/,

| eliza a răspuns:

Buna! incaeca ejocurifete.ro este varianta pentru fete pe care ti-a dato legiuitoarea. pa pa!

| SmileThreatening a răspuns:

Roiworld.com big grin

| annammaryya a răspuns:

Woozworld, spineworld, supersecret, moshimonsters, panfu, pandanda, dinookids, buildabearville, secretbuilders, franktawnroocks, webkinz, ozzyclub sper sa iti placa. daca imi mai amintesc site-uri pe care nu le-am scris voi mai adauga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă ejocuri.ro, poate găsești ce te interesează.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-dressup.com
seamana foarte mult cu stardoll
restul` n-am auzit de elelaughing
mersi
o sa le incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google: jocuri multiplayer si e un joc...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second life, zwinky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo, habbo, wow, entropia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns...intra pe www.supersecret.com e un joc asemanator club penguin doar ca e cu adolescenti... o sati placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DyenutzZz96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mmogames.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.secretbuilders.com si www.buildabearville.com
siteurile aste sunt cu adolescenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imvu e cel mai tare joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roiworld pandanda supersecret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Runescape si dofus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mmo romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca zwinky e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va instalati IMVU aveti grija... ca var putea virusa calculatorul. mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te joci MigoLand dar trebuie sa platesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ruulando sau care o fi numele incearca mingoland mingoville sex.ro life si xxx in pat nu-s toate faine!