| Valy_8786 a întrebat:

Cine stie cand sau daca mai apare sezonul 4 din serialul "Chuck"?

4 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Desigur că va fi și sezonul 4.
S-a semnat un acord pentru 13 episoade.
Vor începe din Septembrie sau din Ianuarie, nu se știe precis, deocamdată.

| slam a răspuns:

O sa fie si sezonul 4
"Season 4

It was announced on May 14, 2010 that NBC has renewed Chuck for a fourth season of 13 episodes"
sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Chuck_episodes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 4 trebuie sa aparahappy Banuiesc ca ai vazut ultimul episod din sezonul 3 care ne-a lasat cam in aer. La toamna tongue

| CCaaTTaaLLiiNNaa a răspuns:

Ai postat de mult intrebarea dar vreau sa iti spun ca a aparut si sezonul 5 este foarte misto