| Isabelle1999 a întrebat:

Cine stie cateva programe de modificat poze, in care fundalurile de la ei sa fie cu poze din filmul twilight, iar eu sa pot sa adaug alte persoane langa imagini, ii dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Onisoor a răspuns:

Exact! Cel mai bun e Photoshop, dar mai este unul Picnik dar nu cred ca vei putea face acolo ceea ce vrei si este unul pe facebook care se cheama Pizap acolo poti adauga si poze din calculator si de pe facebook sa faci colaje...etc!happy
P. S. Ai observat ca toate incep cu litera „P"?
Funda?

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Cel mai bun e Photoshop

| SomeRandomDude a răspuns:

PhotoScape e ff bun sper ca te-am ajutat happy

| Onisoor a răspuns:

Mersii mult! Sper ca te-am ajutat! :*