| papooshyka a întrebat:

Cine stie filme interesante indiene.la cel mai bun film indian dau FUNDA...

21 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lanţul amintirilor.

| Petronela a răspuns:

O floare si doi gradinari

| elyssa20 a răspuns:

A ta pentru totdeauna, e superb.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Lantul amintirilor e super fainhappy
Mie asta imi place cel mai mult dintre toate filmele indiene

| abydeea a răspuns:

Lantul amintirilor

| Adriana_8643 a răspuns:

Om shanti om(dragoste-n oglinda) cu shahrukh.sau unul foarte foarte frumos Dil Hain Tumhara...am dat d el intr-o seara pe youtube si m-am uitat la el fara subtitrare dar atata am plans este superb...incearcal si dupa vreau sa iti aflu parerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alisea: A TA PENTRU TOTDEAUNA(Banoo Main Teri Dulhan), TRIUNGHIUL IUBIRII(Chotti Bahoo), MAMA CU ORICE PRET(Chori Chori), IUBIREA NU-I UN JOC(Vivah)-Vivah e cel mai frumos film indian, si personajele(cuplul)sunt foarte frumoase.Vizionare placuta(asta daca vrei sa le privesti).happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe filme frumoase, depinde ce-ti place tie! Sincera sa fiu, mie mi-a placut foarte tare filme precum; Lantul amintirilor, Vandana, O floare si doi gradinari, Prietenii mei elefantii, Toata lumea este a mea, Amar Akbar si Anthony, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama cu ori ce preț

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste neimpartasita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghajini! este cel mai frumos posibil

| Johnny29 a răspuns:

Om shanti om(film de dragoste cu Shahrukh Khan si Deepika Padukone)
My name is khan (Tot cu Shahrukh este superb filmul iti trebuie multe servetele)
Veer(cu Salman Khan film istoric superb)
Dabangg(tot cu Salman Khan, actiune totala este un film superb)
Veer-zaara(o iubire de legenda) film de dragoste cu Shahrukh Khan, Preity Zinta film superd de dragoste.
Cu toate ca ai cerut filme indiene te sfatuiesc sa vezi filmul"A Walk To Remember"(o iubire de neuitat) este un film superb de dragoste te sfatuiesc sa-l descarci si sa il vezi

| SimonaGiorgi a răspuns:

Cel mai frumos film indian este veer, we are family, my name is khan, ravan si altele dar nu imi vin in minte acum

| rebeccadreamy a răspuns:

Khabhi khushi khabhie gham,Om shanti om,veer-zaara, veer, dabbang, alaadin, bloom nath etc

| blondy19 a răspuns:

Cel mai frumos film vazut vreodata este : umrao jaan... cel mai trist film de dragoste! funda?

| mario14051988 a răspuns:

Cele mai frumoase filme pe care le stiu si pe care ti-le recomand sincer sunt : veer zara, vaada raha ( aici poti asculta o melodie din film http://www.youtube.com/watch?v=VPorqPO_gkw ), ram jaane, khakee, garv pride and honour (care este cu salman khan ( aici poti sa vezi putin din trailer, melodia nu este de la film, dar imaginile sunt din film), Endhiran, koy mil gaya partea 1 si krish care este partea a-2-a si vei vedea ca am dreptate, ek tha tiger ( si aici poti asculta o melodie din acest film, http://www.youtube.com/watch?v=f4BiCOIWNC8 ), urumi, God Tussi Great Ho, Josh, Kyon Ki, Runway, Shabd care se traduce " puterea cuvintelor), Ghajini, Lucky: No Time for Love, Stars on Earth, MARD Calul Alb, Aitraaz, Milenge Milenge, Bodyguard, Kambakkht Ishq, Yuvvraaj, Chalte Chalte, Taarzan: The Wonder Car, Karam, Jism, fanaa ( un film foarte frumos, aici poti asculta doua melodii din film, 1 http://www.youtube.com/watch?v=ojHe-jdzsRw 2 http://www.youtube.com/watch?v=lBuQuFtdSyI ) si cam atat momentan, eu am vazut toate filmele pe care le-am scris aici si mult mai multe si sunt sincer cand spun asta, eu vad 2 -3 filme pe noapte, daca vrei si siteuri unde sa vezi filme indiene iata un id " mario_mario1422', si sunt fara intreruperi, depinde si viteza ta de download sau upload, o zi buna tuturor;)

| ancutaaaaa a răspuns:

Cel mai frumos film indian este LUMINA OCHILOR MEI si alte filme tot frumoase sunt LOVE STORY 2050 si PIEI ISPITA

| Marynelo_Maryn_1985 a răspuns:

Nu stiu de ce dar am intotdeauna incredere in femei cand este vorba de filme indienewinking

| raluk04 a răspuns:

Pardes,yes boss,kabhi khushi kabhi gham,jab tak hai jaan, rab ne bana di jodi, chak de india, don, don 2, phir bhi dil hai Hindustani,chalte chalte,ra.one,dil to pagal hai, dilwale dulhania le jayenge,main hoon na, kuch kuch hota hai,paheli,mohabbatein,om shanti om,veer-zaara,baazigar,devdas,zamana deewana,koyla, baadshah, josh, shakti the power, karan arjun, trimutri,...

| Coman_Damaris_1994 a răspuns:

Cel mai frumos film indian este Kya Love story hai... Mai sunt si altele ca Jab we met, Salam namaste big grin