| MysticWayz a întrebat:

Cine stie niste jocuri/lumi virtuale cum ar fi Second Life sau IMVU?
Va rog ajutati-ma! Dau Fundita!

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular este un joc interesant in care vei vedea cum e sa ai o viata virtuala
merita sa-l joci sincer eu l-am jucat si mi-a placut> happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu peste 90 de cluburi cum ar fi cp indiresa world fireworks land migo's land... si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine virtual,pandanda,panfu,ourworld, twinity, wooz world...

| andrey663 a răspuns:

La ce ajuta fundita, cais nou aici

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Salut! Stiu si eu niste jocuri asemanatoare limi virtuale..doar ca sunt mai interesante. uite 2 dintre ele:

-www.triburile.ro
-www.darkorbit.ro
Daca mai doresti, spune-mi!
O zi buna iti doresc!

| skumpic96 a răspuns:

Sims 1, 2, 3
Perfect World
Jade Dynasty

| lory701 a răspuns:

Street gears! poti sa alegi sa fii fata sau baiat si esti pe role! daca dai pe f3 stai jos daca dai pe f4iti dai rolele din picioare! pe spacebar sari si mergi cu tastele inainte inapoi la stanga sau la dreapta! poti sati cumperi haine si altele! nu-ti mai zic ce poti sa faci trebuie sa descoperi singur\a

| lonyanna a răspuns:

Webkinz

| MrZuPPeR a răspuns:

Icearca clubpenguin.com acolo ai tot felul de festivale chiar si parada modei.

Sper ca raspunsu meu ti-a fost de folos.
happy

| cristina_2174 a răspuns:

Sims 3

| suntprostdavidraul a răspuns:

Free realms, sims 1, 2 si 3, club cooee etc. vei afla de la ceilalti

| ladyacadea0 a răspuns:

-Perfect world
-Jade dinasty
-Twinity
-Sims
-IMVU
-our World
-frenzo
-miss bimbo
-free realms
-oz world

-pamfu
-pandanda
-supersecret
-penguin
-pizie hollow
-mingolend
- frenzoo
-miss bimbo. Tpate sunt tari le-am incercat pe fiecare. O sa-ti placa :X

| TaeYang71 a răspuns:

FreeRealms, pandanda.com,panfu,migo land, spineworld, fantage europe, club penguin, la pandanda.com iti dau un cont care a fost membru username:ieremiateo parola:teoteo

| sky008 a răspuns:

Sims

| styldeeacool a răspuns:

Woozworld pandanda chimpoo lady popular fantage ourworld frenzoo miss bimbo club penguin super secret pixie hollow petpetpark stardoll perfect world twinity spark city world toate sunt super si cred ca iti voi fii de ajutor pa pa

| nicolaura a răspuns:

Eu stiu webkinz si e misto eu ma joc si e super...

| Kokoro a răspuns:

Incearca FreeRealms

| stefy6091 a răspuns:

Incearca ego city sau There