| eko a întrebat:

Cine stie niste stranduri din Buc. dar sa fie curate si fara nebuni, cred ca intelegeti...

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pe caldura asta cred ca e imposibil sa gasesti asa ceva decat cluburile de lux... Iti recomand club Ilie Nastase este foarte misto dar o intrare este cca 80 RON (in banii astia ai intrare si la SPA)

| greg a răspuns:

Fa-ti piscina timidule.

| Anto97 a răspuns:

Incearca la Water Park Otopeni este super tare acolo am fost si eu te poti informa de pe google programul este : Luni-Vineri - 10:00-20:00, copii(3-15ani)-15 ron, adulti-30 ronSambata-Duminica - 9:00-20:00, copii(3-15 ani) 25 ron, adulti 50 ron...chiar merita si fff curat si sunt oamnei cumsecade...am mai vazut multe vedete care merg acolo laughing se dau spectacole, topogane din ce in ce mai inalte(cu sau fara colac care ti-l da acolo), multe piscine, muzica, saltele, terase, salvamari, sezlong... chiar meritawinking

| raluca_2686 a răspuns:

Incearca in strandul de la moghioros, am auzit ca e in regula.

| al3xuzza22 a răspuns:

Pai este unul in parcul Moghioros si unul in Crangasi care se numeste ciureli