| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| WiPi a răspuns:

Cauta pe www.4metin.ro la sectiunea servere :D sunt postate cu sutele de servere acolo :)

11 răspunsuri:
| florin_4376 a răspuns:

Aveti problemelaughing Cauta metin2 united iti da la maga pana in arme de 65 +9 SI ARMURI pana in 61 +9 la maga obisnuinta...cand iti imbunatatesti la fierar pana in arme/armuri legendar cu obiecte dar pana acolo le faci la +9 fara din astea

| LostInSoul a răspuns:

Metin2fun, metin2gx, metin2tim, metin2nerd, metin2dinamik...
Funda?

| NobodyHeree a răspuns:

Cel mai bun e metin2tim... fundita? happy

| carlote a răspuns:

Sunt multe metine de exemplu acum iti zick cele mai cautate :skymt2, funmt2, funmt2ro,epiremt2ro,ironju2, si pentru hackuri id : sebastian. ssebi!

| royaldestroy a răspuns:

Hammer MT2, Empire Mt2, Mania MT 2, M2 Europe! succes pentru a le gasi!

| Krogan a răspuns:

Incearca epicmt2 mc-u-l este epicmt2.zapto.org acesta este si site-ul.ca sa stii tot la mag sunt d 0 yanglaughing ai tot ce iti trebuie aqlo.iar ratele is d 1000% daca ai nev d ajutor ma cheama ToXyCandywinking baftahappy

| andrei2000_6203 a răspuns:

Www.ezymt2.com e foarte smecher de da direct cu cal armat nu e greu de tras si nu sunt oameni ca sa isi faca de cap. dar o singura problema metinu aste e partoghez dar sunt si romani si daca nu iti place asta www.mondialmt2.com e in franceza dar sunt numai romani si doar GM e francez descopera tu detaliile

| lawyer a răspuns:

Http://metin.tdlgaming.com/lumeamaimutelor/index.php?s=rankings&p=16 Acesta este un metin Fain! :D Fundita?

| OnasisisanO a răspuns:

Http://metin.tdlgaming.com/lumeamaimutelor/?s=inregistrare&invitat=12344321 logativa pe cel mai tare mt2 privat ( 3 sv: PVP , PVM , Fun)

| razzNaDeT0T a răspuns:

Mt2PVP GM MODE este cel mai frumos mt2privat.