| scumpica_3107 a întrebat:

Cine stie un remediu anti plictiseala?

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Sexcool

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Afara la plimbare cu cineva. Sau curatenie in casa.

| Dash a răspuns:

TPU is the answer!

| Gizăz a răspuns:

Cauți un remediu împotriva anti-plictiselii? laughing

| LoL a răspuns:

Pai ai putea saa te imbraci in diferite haine si sa faci poze amuzante sau sa faci farse la telefon sau pe mass sau sa raspunzi pe TPU ca sa primesti miulte funde sau sa dai o funda micuta utilizatorului cu numelebig grinragalasaThaVreaUnPrietenAdevaratbig grin

| JustSimple a răspuns:

Daca stai la casa du-te la parter si deschide un geam si cand trece cineva pe strada striga HEI tu DAA tu! si ascunde-te laughing.

| ArcAnna a răspuns:

Plimbare discoteca prieteni noi gasire de pasiuni diferite de cele pe care le ai deja

| Agutzzza a răspuns:

Si eu vreau sa stiu acelasi lucru!

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

...cheama`ti prietenii,jucati carti,iesi in oras,la mall,la film, in parc, cu rolele/bicicleta nu stiu...happy