| anonim_4396 a întrebat:

Contul pe TPU este gratuit?

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, nu te costa nimic, bine ai venit in mijlocul nostru!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E gratuit si e foarte util... oricand ai o intrebare o pui aici si ceilalti te vor ajuta... iar tu la randul tau poti sa'i ajuti pe ceilaltiwinking

| Silvia a răspuns:

Sigur ca dawinking

| Elena1234456 a răspuns:

Da! Te sfatuies sa-ti faci.

| JustMeFlory a răspuns:

Bineinteles! Asta mai lipsea! Dupa ce ca noi ajutam si stam mai tot timpul pe site sa mai dam si bani!laughing
Este gratuit!happySa inteleg ca avem un nou user? bine ai venit!happy

| alexa a răspuns:

Nu iti ia bani la logare si apoi la fiecare minut petrecuttonguetongue
glumeam...nu e mai...crezi ca atunci am mai fii atatia pe criza asta ne mank de bani
fa. ti si o sa vezi k. ti va placea

| jane_5414 a răspuns:

Da, normal.Si daca esti nou/noua pe aici iti urez bun venit.

| Daisy. a răspuns:

Daca ar fi pe bani...atunci nu am fi atatialaughing

| RappK a răspuns:

Dap

| kathessa a răspuns:

Dar ce te face sa crezi ca nu este?

| VladRO a răspuns:

Da, e gratuit happy

| catalina_2916 a răspuns:

Da. e gratuit...

| alle529 a răspuns:

Daa.

| Iulian03 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul cont e cu bani restul sunt gratuite, ai inteles, nu?hee hee

| Letytzy@ a răspuns:

Dap. Nu sunt de multa vreme pe acest site dar mie mi se pare foarte util.

| MisterSteeck a răspuns:

Normal!