| denisa0415 a întrebat:

Cool ce inseamna dar mine prescurtat?

Răspuns Câştigător
| AndreutssaaTha a răspuns:

Cool=super, marfa.
poate mine ai vrut si iesea mine sau miner.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe romaneste s-ar traduce la liber "grozav". Cati ani ai puisor?

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Sincer nici eu n`am inteles ce vrei sa spuilaughing sau sa intrebi

| Incubus a răspuns:

Eu sincer nu am inteles nimic(poate sunt eu batut in cap dar totusi...)

| Incubus a răspuns:

Da asa este eu sunt cel stupid, deci nici nu pot sa cred cat de stupid sunt, totusi se putea si mai bine
apropo:
sti ce inseamna 'ruge et noire' si nu sti 'rouge et vert' sau cumva ai mai multe conturi si vrei sa te distrezi putin
a si sa nu uit puisoru asculta puya, ce tare puisor

| adryanb27 a răspuns:

Cool=marfa, super, fain [e de bine] iar mine=mina[se refera la miner/it]