| Cristian2003 a întrebat:

Credeti ca exista in general un lucru pe care toti ar trebui sa il faca sau ca fiecare are un lucru care ii place sa-l faca si la care se pricepe?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Pentru curiozitatea ta, niciunul nici altul.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da, toata lumea ar trebui sa stie sa faca un lucru, de exempl, u sa stie sa bata un cui etc, lucruri banale astea ar trebui ca toata lumea sa le stie. Iar la intrebarea a doua, da. Toata lumea are un lucru care ii place si care se pricepe sa-l faca, dar asta depinde de motivatia persoanei respective de a face o performanta din asta, sau de a-si cultiva acea aptitudine intr-un talent.