| LonelyHeart112 a întrebat:

Credeti ca illuminati exista?

19 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea cred.

| sublime89 a răspuns:

Conceptul asta de Illuminati nu e altceva decat o dovada de cat de usor se pot lasa mintile slabe obsedate de ceva inexistent.

| R0R0 a răspuns:

Nup.

| CPAElites a răspuns:

Da exista si kim jong-un este unul din ei!

Uita-te aici;) : https://www.youtube.com/watch?v=K46Ez-Igc9E

| deeeaqq a răspuns:

Nu știu, poate.
△ △ △

| JetBlueJet a răspuns:

DA.
Mi-am innebunit colegii cu chestia asta incat ma cred deja malefica.
laughing
Tu crezi ca exista?

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Mie imi spui...

| LonelyHeart112 explică (pentru JetBlueJet):

Da, cred. : )

| MistretulPufos a răspuns:

Da dar ma refer la familiile acelea bogate de evrei cum ar fi Rothschild

| BeagleLover a răspuns:

Illuminatti este un grup de masoni, toti cred ca Illuminatti este un demon, dupa porcaria aia de Disney. Da si tu search pe google ce e de fapt Illuminatti! Si da, logic, ca exista!

| LonelyHeart112 explică (pentru BeagleLover):

Nu am intreb ce este illuminati. Stiu bine ca e un grup de masoni, voiam doar sa stiu ce credeti voi. Daca exista sau nu.

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Probabil.

| VladFurouncul a răspuns:

Cauta pe YouTube asa: Vlad Furuncul - despre conspiratii si masoni. Am facut un episod intreg despre asta, poate te ajuta cu ceva...

| Dragutzaonlineana a răspuns:

Nu cred

| Alexandru2213 a răspuns:

Eu nu prea cred

| Andaveselie a răspuns:

Offf doamne...voi astia care credeti in niste lucruri care sunt inventate...deci NU