| AdreAdre a întrebat:

Credeti ca-mi merge Metin2 cu doar 15kb/s? Sa mentionez ca in CS 1.6 si minecraft nu am lag, si in Battlefield 2 mereu pierd conexiunea o data la 4 secunde(viteza prea mica)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.Mai ai rabdare pana la 1 Mai cand iti va da drumul la conexiune mai buna.Asta e.

| DrTerrible a răspuns:

Depinde de server. Daca prinzi unul populat in oras nu ai nici o sansa sa te misti. Dar daca e server mai gol ai sanse sa iti mearga. Succes