| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Credeti in vrajitorii/farmece pentru aducerea persoanei iubite inapoi? Stiti vreo vraja?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Nu, sincer nu cred, daca ar fi adevarat asa ceva cred ca multi oameni ar fi fericiti.

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezicatoarea Geta
Cu Ajutorul Magiei Albe, cu puterile cu care Dumnezeu m-a inzestrat pot ajuta persoanele care au probleme in dragoste, profesie, sanatate, obstacole repetate, dezastru familial, pot vindeca alcoolismul, ipotenta, dependenta de droguri, pot scoate argintul viu, pot prezice viitorul.
Va pot ajuta si la telefon.
Sunati cu incredere la
Tel:0242. 530803
Am facut 3 accidente vasculare si Dumnezeu m-a ajutat prin credinta si eu la randul meu vreau sa ajut prin harul cu care EL m-a inzestrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat/ Daca Dzeu iti ofera ceva asta nu inseamna ca tu poti schimba prin vraji. Aceste persoane care se ocupa cu asa ceva decat manaca lumea de bani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred in farmece si vraji, si am o situatie ca nici un barbat nu vrea sa stea mai mult de o saptamana cu mine, am avut o relatie de 5 ani, dar a fost toti astia 5 ani un dezastru, acum de curand acum jumatate de an am cunoscut un baiat de carea m am simntit atrasa am umblat unul dupa altul 4 luni am fost impreuna cu el doar o saptamana si s-a terminat totul nu stiu ce sa mai cred, am numai ghinion, si cu toate ca nu sunt o femeie nici urata nici extrem de frumoasa sunt atractiva si in orice zi as putea sa agat un barbat, dar am si eu pretenti si anumite gusturi, si mai ales cind vreau ceva nu ma las pina nu obtin, e si cu toate astea nu am noroc, nu stiu ce sa mai fac, daca ma puteti ajuta contactati-ma la zambilica139@hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii sa citesti in carti de tarot si sa aduci persoana iubita inaoi de ce mai intrebi?
Stii bine ca asa cum exista D-zeu exista si diavol.
Stii ca ramane la aprecirea fiecaruia daca recurge la asa ceva sau nu.La cate exista si mai si sui ca stii nu inteleg de ce mai intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc daniel. la 20 de ani ma casatoream pnt. prima oara. 5 ani super misto, un fiu extraordinar, o casa etc. La fix 5 ani, am divortat. Am insistat sa ne inpacam, dar nu a fost chip. A urmat a 2 sotie, ce credeti fratilor? 5 ani si cu a 2 fix 5 ani! Am zis ca este ironia sorti. Apoi am incercat si cu a 3 si va rog sa ma crede _ti va spun din inima, ca fix 5 ani a durat si cu a 3 sotie! Nu stiu ce sa mai cred? Daca sunt farmece, destin, soarta etc. Am ajuns la 40 de ani. Am un fiu de 20 de ani, la Academia de Politie, si va spun sincer am obosit sa mai incep alta relatie! bucuria si viata mea este fiul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreo poza cu persoana.atunci umezeste poza cu mir impreuna cu una de a ta, aseaza/le fata pe fata si ascunde le la nimereala in biblie.sa nu rasfoiesti sau... direct nimereala ok.cartea iti va spune pe unde rataceste, cat te a iubit, greselile amandurora,... vei afla multe dar de adus inapoi depinde. georgeducinatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si da si nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Targei un glont in cap si uita de acea persoana
nu mai credeti in porcariile astea cu vrajitoriile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ai de mine si incacate exista si nu ai cum sa zici ca vraji nu exissta laughing dn mom ce exista dumnezeu exista si dracu s din mom ce exista rugaciuni cae is un fel de ritualuri pentru a vorbi cu dumnezeu exista si vraji incantatzii s altele da credemanu vreai asa ceva folosind una mai vrei si aungi ceva ce nu ai fost sau mai rau daca le scapi de sub control incerca simplu totu e posibil si farawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar as vrea sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca eu cred in stuatia aceasta dificila prin care trec asi fi in stare sa cred orice ca sa imi aduc barbatu inapoi din puscarie ajutati-ma cu o vraja buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cine iti garanteaza ca ce spuneti este adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma sa-mi intorc iubitul inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca cred, dar stiu una, e dureros cind dragostea se duce.ramine doar suferinta

| nikol1 a răspuns:

Majoritatea fetelor cand sunt parasite devin isterice. se gandesc l tot felul de nebuni (ii streseaza, ii urmaresc, apeleaza la farmece si tot felul de nebuni) pentru ai aduce inapoi. dragoste cu sila nu se poate.eu nu cred in farmece si chiar daca ar exista nu as apela la asa ceva. cei care zic ca exista de ce nu sustineti asta? trantiti un simplu da si gata. dar spuneti de ce credeti

| patryk a răspuns:

Mai oameni buni bine spune guta ca dragostea cand se duce nici dracu no mai aduce /asa ca nu cheltui bani pe vraji si incearca sa capeti daru vrajeli pentru ca asa vei gasi o dragoste noua

| Amyjani a răspuns:

. ne-am putea bucura de minunile pamantului de multi ani. Dar aici nu suntem prea plictisiti mereu gândindu-ne la acea persoana speciala din viata noastra. Pentru mai mult de două săptămâni nu m-am odihnit, căutând internet și magazine medicale pentru a găsi tratament pentru a vindeca Cancerul, am observat un lumb imens pe pieptul stâng al meu de mult timp, dar eu consider ca este minor ca ususal, până de curând câteva săptămâni lombul pe piept a început să crească mare, cu dureri severe, nu am destui bani pentru a-mi permite operațiunea spitalului să-mi îndepărtez lombul din piept. Până în ultima seară de vară, când navighez și citeam un comentariu postat pe un blog special, am citit un comentariu de la un jurnalist din Los Angeles, care a dezvăluit cum s-a vindecat permanent de la erecție slabă și de la spec. Scăzut după trei săptămâni, soția lui la lăsat cu doi copii.
am fost atât de multivat de mărturie și, de asemenea, am avut noroc să copiez adresa de e-mail a doctorului Oduduwa vindecătorul spiritual care restaurează sănătatea cu ajutorul medicamentelor tradiționale pentru a vindeca orice fel de boală. i-am trimis rapid un mesaj către dr. oduduwa pentru a mă ajuta să opresc creșterea lombului pe pieptul meu, el mi-a răspuns la mizeria mea și ma asigurat că mă poate ajuta și mi-a spus că cazul meu a fost ușor pentru el să rezolve.
Nu am înțeles prea mult până când, la trei zile mai târziu după prânzul de vrajă, am început să observ modificări și vindecare pe pieptul meu. a fost ca o magie cum dispare lombul câteva zile mai târziu, a fost un miracol și până în prezent nu există nici o urmă de lomb în sân totul dispar și astăzi sunt călduros mulțumind lui Dumnezeu pentru trimiterea Sfântului său profet pentru a restabili sănătatea mea.
acest om numit Oduduwa este puternic și este un om bun, nu percepe bani pentru munca sa, cumpărați doar articole și totul se face în numele tău. puteți vizita pagina lui Facebook @ Oduduwalovespells
Astăzi toate grijile mele s-au terminat, am 100% recomanda Oduduwa pentru că aveau vreodată probleme de sănătate sau ai criză de căsătorie, te rugăm să trimiți un mesaj de ajutor la oduduwa adresa de e-mail personal dr. oduduwaspellcaster@googlemail.com

| Benson25 a răspuns:

Eu sunt Elizabeth. Vreau să folosesc această ocazie de aur pentru a aprecia un mare vrăjitor numit: Dr. White a fost pentru că m-a ajutat să-mi refac relația cu fostul meu iubit când a terminat și mi-a dat spatele destul de mult timp: Dr. White a făcut-o pentru eu vrăjesc și, în termen de 48 de ore de la lansarea vrăjii, fostul meu m-a sunat și mi-a spus că îi pare rău că m-a rănit și că nu-mi va mai face asta în viața lui, am fost surprins, dar ulterior am luat-o înapoi. Oricine are aceeași problemă sau are dificultăți în căsătorie sau în orice parte a vieții ar trebui să trimită un e-mail: wightmagicmaster@gmail.com, îi puteți trimite un mesaj pe WhatsApp: +1 716-869-1327

| mihaella a răspuns:

Stiu sa citesc in cartile de tarot si fac ritualuri pentru impacare, ma puteti contacta la numarul de telefon:0761659040

| tresselle a răspuns (pentru mihaella):

Ma poti ajuta si pe min?

| mihaella a răspuns:

Stiu sa dau in carti de tarot, si fac ritualuri de impacare; contactati-ma la numarul de telefon:0761659040