| pinkflower a întrebat:

Cu ce va imbracati de pasti? happy

6 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Inca nu m-am gandit ...trebuie sa merg sa-mi iau ceva haine cred ca o sa ma imbrac cu o rochita cred habar n-am sau cu blugi...
SUCCES

| andreylarentiu a răspuns:

Cu o blana de iepure sau miel

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Paiiii, blugi, pantofi de piele intoarsa negrii, cu bot rotund si talpa ortopedica, si o camasa alba cu negru, cu un model, si geaca de blugi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de **** ta..."Pasti" ma?
.de "PASTE" ai auzit ma taran obosit, sau taranca, ma rog? dreacu, nici nu stiti sa vorbiti si sa scrieti si intrati pe net.vai de mortii vostri, bai nene si doi la mana, cu ce te incalzeaste pe tine cu ce ma imbrac eu sau ceilalti de Sarbatoarea de Paste, nu mai poti dormi noaptea, ca nu stii acest lucru important, sau ce? Jalnicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uanna, cred ca o sa arati ca dracu laughing

| Amelin a răspuns:

Cu haine rolling eyes