| agirll a întrebat:

Cu cine va fi Violetta in sezonul 2?

Ms. Fundahappy

31 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Cu Tomas

| Frunziix3 a răspuns:

In sezonul 2 (Violetta 2) Tomas o sa dispara. o sa ramana Leon cu un baiat Diego. happy
Poti cauta pe Facebook pe pagina oficiala Violetta (in spaniola) happy
Enjoy Violetta. tongue

| Piratul10 a răspuns:

In sezonul 2 Violeta va fi cu Lion si Tomas o sa dispară si in locul lui o sa apară un alt băiat Diego, mie imi place de el.
Dar acum am si eu o întrebare:de ce nu mai este Tomas in sezonul 2?
O sa mai fie si sezonul 3?

| Ana92001 a răspuns (pentru Piratul10):

Tomas se reintoarce in Spania...asa am vazut pe wikipedia!

| Adelina1905 a răspuns (pentru Piratul10):

Probabil ca Tomas nu a mai vrut sa joace intr-un film pentru copii!

| Fly2Sky a răspuns:

Al doilea sezon va fi filmat în Spania. După întoarcerea lui Tomás în Spania, Violetta se întoarce la Leon, dar Diego (un nou personaj) face tot posibilul pentru a îi împiedica. Germán este întotdeauna protector cu Violetta, dar acum este mult mai tolerant. Francesca îl întâlnește pe Marco, care se îndrăgostește de ea. Jade angajeaza un spion pentru a-i separa pe Angie și German. Leon se apuca de motocros si se indragosteste de o fata pe nume Lara.

| cffc a răspuns:

Vio va afla că Diego avea un plan cu Ludmila ca să o dee pe ia afară și la urmă va rămîne cu Leon.

| Δna a răspuns:

Cred ca va veni alt baiat posibil. sau poate cu Leon.

| H3cker a răspuns:

Un prieten a vazut Sezonul 2 si 3 in Spania el zice ca o sa fie cu Laion pentru ca violeta il va vedea pe tomas cu alta fata.
Funda?

| Piratul10 a răspuns (pentru H3cker):

In sezonul 2 ea e cu Lion si apare diego in locul lui tomas si d cu l o sa se bată pentru Violeta.
Acum o întrebare:exista si sezonul 3 cum spui? sau o sa apare?

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Violetta va ramane cu Leon, chiar daca unii zic ca va fi cu Diego. Leon nu va fi cu Lara deorece Violetta cu Lara se vor certa si Leon va tine cu Vio. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| Fly2Sky a răspuns (pentru Bianca_Andreea_1997):

Si cine ti-a zis tie ca Leon nu va fi cu Lara mai aschilopat-o? Ca se vor saruta mai tarancut-o.

| crissc2014 a răspuns:

Cu Leon.Lasfarsitul sezonului 2, laspectacolul de sfarsitde an, udupa ulta melodie ei doi se saruta.

| Lynna a răspuns (pentru crissc2014):

De ce se saruta

| Lynna a răspuns (pentru crissc2014):

Scuze, aia a fost vara-mea mai mica care e nebuna dupa Violetta.

| violetainromana a răspuns:

Va ramne cu Diego caci in episodul 40 il saruta de bunavoie, iar diego ii spune ''te iubesc'', iar ea rade si il saruta! Cu leon nu va fi, el va fi cu Lara, iar Tomas va pleca in Spania! Fundita?

| fanuldinamo a răspuns:

Cu Diego un personaj nou care o saruta pe violetta la televizor la sfarsitul cantecului eu soy asi cauta si vezi (violetta y diego eu soy asi ) iar Leon o paraseste

| Duluman2002 a răspuns:

Cu Diego iar Leon cu Lara.

| Skumpik2013 a răspuns:

Cu Tomas happy

| Grozavu_Diana_1998 a răspuns:

In sezonul 2 violetta va fi cu Diego

| Ana92001 a răspuns:

Pai....Tomas se va reintoarce in Spania.asa am vazut pe wikipedia!

| kemrin1234 a răspuns:

Sincer,eu am vazut sez al 2-lea, iar Violetta va fi impreuna cu Leon

| Mihaela_Adriana_1998 a răspuns:

Va fii cu Leon si Tomas nu va mai aparea! In schimb in locul lui Tomas apare Diego care se lupta cu Leon pentru Violetta! Banuiesc ca va ramane cu Leon! Oricum Tomas in sezonul 2 nu v-a mai fii

| 131316 a răspuns:

In sezonul 2 (voletta2 ) violetta va fi cu Leon la inceput iar la sfarsitul sezonul 2 va fi cu un baiat diego. funda?

| Flower12 a răspuns:

Daaaaaaaaa...Ura va fi cu Lion imi place mult de el mai mult decit de Thomas

| lenuSi a răspuns:

Cu Leon...
Stiu sigur asta.
funda?

| Laridemianj a răspuns:

Cred ca va fi cu diego pentru ca e posiil ca tomas sa plece iar leon sa fie cu Lara dar si in sezonul doi vor fi impreuna Leon si Violetta

| violett11 a răspuns:

Tomas pleaca in Spania si violetta ramine cu leon fiind amindoi impreuna dar apare un baiat diego care se indragosteste de violetta de la prima vedere si face tot posibilul sa o cuceriasaca.
violetta nu mai poate suporta cu diego pentru ca el o urmareste peste tot locul si diego s-a dus sa invete la studio 21 di in ep 20 la un cocert diego si violetta cinta impreuna eu soy asi si la sfirsitul cintecului violetta se alunica si diego o prinde si o saruta dar leon vazind a inteles ca violetta la sarutat -pe el, de atunci leon si violetta s-au despartit in ep al 40 diego devine impreuna cu violetta si leon cu lara dar la sfirsitul sezonului leon se inpaca cu vilu si in ep 80 la concert vilu cu leon se saruta, acum terog frumos imi dai o fundita ca tare vreau una n-am ni ci una

| H_Cătălina_1997 a răspuns:

La inceput va fi impreuna cu Leon dar din pacate Leon va ramane cu o fata Lara iar Violleta cu Diego happy