| JIJ a întrebat:

Cum apas ca sa imi dezactivez fackeboock?

8 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Când ești pe facebook, fă click pe rotița aceea mecanică din colțul din dreapta sus al paginii, si alege de acolo setările contului sau in engleza account settings. Odată ajuns aici faci click pe securitate (security) iar de acolo dai click pe dezactivează contul (dezactivate your account). Alegi un motiv pentru care dezactivezi contul și gata.

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Intri la Informatiile Contului.
Funda? big grin

| alexs99 a răspuns:

Dai la optiuni la Account settings apoi la Dezactivate your account.

| Adryan17 a răspuns:

Deci: optiuni>>Account Settings>>>in partea stanga vei avea o lista, selectezi security>>>Deactivate your account.
bafta si scrii daca ai reusitwinking

| Adryan17 a răspuns:

Funda?

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Cred ca voiai sa zici FACEBOOK, nu porcaria pe care ai scris-o mai sus...

| byby2356 a răspuns:

Sus acolo este o bara dai click pe setari si dai deconectare.