| Alexakos a întrebat:

Cum ar salva metalistii (cei care asculta muzica metalica) o printesa de balaur?

Heavy Metal: Protagonistul se arunca pe un harley davidson omoara balaurul, bea cateva beri, fu. pe printesa, si pleaca.

Grind Metal: Protagonistul de indata ce ajunge, striga acolo ceva de neinteles vreo 2 minute si dupa aia pleaca.

Epic Metal: Protagonistul ajunge incalecand un unicorn alb, ocoleste balaurul, salveaza printesa si fac dragoste intr-o padure magica.

Power Metal: Protagonistul cand ajunge sare ca si cangurul prin jurul balaurului, balaurul nervos incercand sa il prinda, o arde pe printesa, castelu si satul vecin. La sfarsit are stop cardiac si moare. Eroul pleaca sa gaseasca alte printese.

Thrash Metal: Protagonistul cand ajunge, omoara pe balaur si o fu. pe printesa, simplu si rapid.

Nu Metal: Protagonistul soseste cu o honda civic facut bucati, si incearca sa se lupte cu balaurul, dar se aprinde ca o torta cand au luat foc hainele lui largi si ridicole.

Progressive Metal: Protagonistul, soseste cu un instrument muzical, canta un solo incredibil, 26 de minute. Balaurul se ucide de plictiseala. Protagonistul merge in camera printesei, scimba instrumentul si ii canta inca un solo cu toate tehnicile ce le-a invatat in ultimul timp. Prinseta scapa si acum il cauta pe protagonistul Heavy Metal.

Video Game Metal: protagonistul soseste la castel cu 4 prieteni, comanda pizza si coca-cola, incepe sa arunce cele mai bune riffs in Guitar Hero 2 si il trimite pe balaurul incult. Castiga pe printesa, dar la sfarsit il paraseste pentru ca el vrea sa omoare balauri in WOW decat sa se ocupe de ea.

Speed Metal: Protagonistul soseste cu o viteza incredibila, franeaza brusc, se infinge in peretele de la castel si balaurul moare de ras.

4 răspunsuri:
| D3iDEI a răspuns:

Eu nu am inteles nimic da mi-a palcut sa citesclaughing, apropo faza cu fu... ce vrea sa insemne pervers miclaughing

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Veche da buna laughing

| RockOrNothin a răspuns:

laughing drăguț
Fain Speed Metal-ul

| Tyrra a răspuns:

laughing)) foarte tare