| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa am forta in maini dar sa nu am nevoie de gantere sau haltere?happydau fundita cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| anonymus11 a răspuns:

Pai poti sa folosesti in loc de gantere sau haltere sticle de 2 l sau la inceput de 1 l pline cu apa sau flotari...

11 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Flotari happy
Multe flotari. Flotari intró mana. Flotari cu bataie din palme. Flotari cu bratele lipite. Flotari in degete. Flotari. happy
Succes happy

Sarbatori fericite :*

| Bybanu a răspuns:

May Doxxy fara sala, gantere, halere si alte apartate de forta, pentru a avea forta in maini poti face flotari acasa. Incepi cu 10-15 flotari (sau cat poti face tu prima data) si repeti de 3 ori, asta pentru primele 2-3 zile, pe urma incepi sa cresti, adica faci 20, repeti de 3 ori...cu pauza bineinteles, si asa vei face mult mai multe flotari, si vei vedea ca o sa ai mare forta in maini, numai din flotari. Nu te astepta sa iti creasca si brand-ulwinking

| nonny50 a răspuns:

Proteine dar tot trebuie sala

| Kanpeki a răspuns:

Mananca spanac laughing rolling on the floor

| Crisu_7532 a răspuns:

Daca nu vrei exercitii cu gantere, fa flotari sau tractiuni. succes.

| zapezica a răspuns:

Flotari frate happy

| playstow a răspuns:

Mai degraba invata sa -ti folosesti mainile decat sa fii puternic in brate.
forta mintii e mai mare decat forta fizica

Răspuns utilizator avertizat
| catina a răspuns:

Daca ai prin preajma un batator de covoare, prinde -te de el si balanseazate, ridicate, coboara in fiecare zi faci aceasta gimnastica cam 1 ora daca ai rabdare chiar mai mult. Succes si rabdare, Catina

| ertyui a răspuns:

Flotari cat mai multe. Greu stiu. Da da`i batai! Bafta happy

| Andrei_8032 a răspuns:

Tractiuni la bara nepoatehappy