| miki_6623 a întrebat:

Cum ati vedea viata daca Adolf Hittler ar fi castigat cel de-al 2-lea razboi mondial?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Cred ca ar fi facut el ce ar fi facut si ar fi omorat toti evreii. Dapa cum stim, evreii au descoperit o multime de lucruri revolutionare si de asemenea ei guverneaza lumea la ora actuala. Daca ar fi fost toti morti, lumea ar fi fost mult mai inapoiata! Funda?

| Cataliciiii a răspuns:

Noua ne mergea mult mai bine, mai scapam si de evrei deci am fi avut o viata foarte frumoasa.

| dragonslep a răspuns:

Sincer, mult mai timpiti, fara net smecheri clanuri totul nu ne dezvaluia nici un secret ce in zilili noastre, eram toti silabi mincare nu prea poate era, SI POATE SI ACUMA ERAM IN RAZBOI

| Endymion a răspuns:

In loc de engleza am fi utilizat germana