| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum credeti ca va ajungea lumea din toate punctele de vedere peste 10, 20,50 de ani?

Răspuns Câştigător
| NellieLovett a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......aturizeze/
Am mai pus intrebareao data.Nu ma judeca.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In orice caz mult mai rau decat acum. Vremea s-a cam dat peste cap iar unele tari nu mai stiu ce este aia Pace.

| WaterDrop a răspuns:

Secetoasa pentru ca incepem sa ramanem fara apa potabila.Calduroasa pentru ca este ireversibila incalzirea globala. Poate inca 1 razboi rece, pentru ca daca este orice alt tip de razboi, omenirea nu va mai exista. Tehnologia va ajunge la un nivel la care majoritatea oamenilor vor fi in stadiul zombie, cu creierul spalat.Nu vor mai exista iubiri si sentimente.Saracia va fi si mai mare.Din punct de vedere politic probabil o tara va incerca sa conduca tot.Va disparea bunul simt si respectul. Poate vom ramane fara curent daca ne loveste o furtuna solara.Probabil vom ramane fara petrol si va fi haos.

Si lista mea poate fi nesfarsita si trista. Pentru ca traseul pe care este omenirea la ora actuala si toate semnele care plutesc in jurul nostru, duc toate in directii din ce in ce mai rele.

| GolopențaAdrian explică (pentru WaterDrop):

AI dreptate

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru WaterDrop):

Shhtt. Iubirea va existalaughing)

| alexandrualind a răspuns:

Mai buna dar mai poluata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologia o sa evolueze, oamenii mai putin.Profund,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apocaliptica : )

| UzOm a răspuns:

10- La fel ca acum (poate putin mai rau).
20- O noua moda va aparea, probabil si un nou razboi (In Europa din pricina musulmanilor), copiii in special adolescentii vor deveni mai cretini, NATO se va extinde, foametea in tarile din Africa va fi mai dura, tehnologia va avansa, noi pionieri in stiinta vor aparea.
50- NUSH DI ASTIA!

| NicoPitic a răspuns:

Oricât de repede ar trece timpul, nu ar trebui sa uitam ce am învățat de la cei dragii si sa-ai învățam pe alti cum am învățat si noi la timpul nostru.winking
Sa prețuim orice moment din viață noastră, ca nu mai putem da timpul inapoi.