| catalina_4400 a întrebat:

Cum credeti ca vom fi peste 3 ani?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mai maturi probabil. In trei ani se pot schimba multe pe toate planurile.

mira
| mira a răspuns:

Ca societate vom fi cam tot asa.Ca indivizi unii vor fi mai mari, altii mai maturi, iar altii mai batrani.Multi isi vor schimba statutul social si moral, in bine sau in rau.

| User a răspuns:

Vii.

| LuS[z] a răspuns:

Sa sdperam ca mai bine...

| selef a răspuns:

Mai batrani.

| JoJo a răspuns:

Morti. Ati uitat de apocalipsa din 2012?laughing

| alecs871 a răspuns:

Una cu hidrogenul din spatiu;)) http://www.youtube.com/watch?v=ZNx9K-PCE9E&feature=related uite un videoclip si o mel :D, sper sa iti placa;))
Pai cum crezi ca o sa fim, cu 3 ani mai batrani.

| ionoion a răspuns:

Inexistenti.

| AsU_2581 a răspuns:

Mai batrani cu 3 anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mari cu trei aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e plina de neprevazut.Nu stim ce ne rezerva ziua de maine, dar 3 ani de acum inainte...