| razvy00 a întrebat:

Cum devin gm pe metin2 ro va rog imi spuneti

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Pentru a deveni GM iti trebuie o poza a buletinului ca dovada ai peste varsta de 18 ani. Trebuie sa cunosti foarte bine regulile, sa le respecti si sa stii sa vorbesti coerent limba romana si limba engleza, utilizand corect semnele de punctuatie.
Nu oricine primeste gradul de GM! Nu este asa de simplu pe cat pare!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii gm trebuie sa indeplinesti unele conditii, adica sa ai minim 18 ani, sa cunosti foarte bine regulile si regulamentul jocului, si sa urmareste forumul de pe site-ul oficial pentru a afla cand se fac inscrieri pentru a deveni gm!