| PrivateUsername12345 a întrebat:

Cum fac sa imi vad toti prietenii pe Facebook, indierent ca sunt online sau nu?

Răspuns Câştigător
| Tützłк a răspuns:

Pai intra pe Facebook si da la poza ta de sus, daca ai coperta vezi ca-ti scrie jos prieteni, daca nu ai coperta, uita-te jos si scrie Prieteni...kiss Fundita?

4 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Pe fb, sub "pagini"[stanga] apare "mai mult". Dai pe el si apesi unde scrie Prieteni[nu prieteni apropiati], apoi "afiseaza toti prietenii" si o sa-ti apara toti.

| NicoClaudita a răspuns:

Pai eu stiam ca asta se numeste chat! Nu ai chat?

Alte răspunsuri