| tteo91 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc mesaje de la persoane necunoscute pe facebook? dar sa dispara chestia aia de mesaje. de exemplu cand cineva intra pe pagina mea de facebook, sa nu mai fie casuta de mesaje ca sa imi poata sa imi trimita. am dat acolo la setari si apoi la filtrare strica dar tot poate sa imi trimita mesaje, intra la Altele. stie cineva cum fac sa dispara?

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=privacy mergi la "Who can contact me?" si seteaza de acolo. Bafta!