| AndreiPisoias a întrebat:

Cum fac un prieten sa taca daca vorbeste intruna si e plictisitor? In cazul meu am un prieten care e in stare sa vorbeasca 2 ore si nu ma lasa sa vorbesc si eu. Cred ca e cam ciudos de nu mai vine pe la mine...

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Pai poti s-a ii dai ceva sa manance ce ii place lui foarte mult si cat mananca vorbesti tu sau pur si simplu sa ii spui in fata ca il rogi frumos sa te lase si pe tine s-a vorbesti/spui parerile si sa nu mai vorbeasca atata incearca sa sa ii arati aptul ca vorbitul intr-una este enervant. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Ii spui. Vasile lasa-ma si pe mine sa vorbesc! laughing