| blockbuster a întrebat:

Cum imi fac server pe metin? am inteles ca se face foarte greu. ma ajutati va rog? vreau sa devin GMtonguebig grin sunt nebun dupa metin. bine eu ma joc ro. deci va rog frumos din suflet, spuneti-mi cum se face. va dau id meu de mess daca e nevoie...

129 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu... dar se poate ori ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu sa faci un server de metin pentru ca ai nv de multe programe si de un calculator bun.Se gasesc multe tutoriale pe youtube care sunt de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate imi doresc foarte mult sa devin gm sau sa am serverul meu dati add la di asta: marianmarian70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba-ii frt si eu vreau sa imi fac si nu tsiuu cum de unde aflam si noi cum se face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se downloadeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine ca vreau neaparat sa-mi fac un server privat (sau macar sa fiu GM pe un server, in fine). Deci cine ma poate ajuta cu server-ul de mt 2 add id-ul plss:goneloving@yahoo.com. mersi anticipatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum se face server si sunt si un GM cu experienta, cine vrea sv sau sa-l ajut cu server-ul add la geambasu_catalin@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fac ew numai sa-mi dai add la danutz.badboy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce sait intru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care stie sa faca server de metin sa-mi daie add la idul asta pls andrei_andyandy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu TREBE un program dar e rar si am sv meu de metin inca 3 am dar daca vrei sa faci sv trebuie sa-mi dai ceva si id meu de mes : bogdybulzan big grin joaca placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont de 42 pe metin2.ro pe GM pe un server de metin orcice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu tot asta vreau fratelaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor intra pe metin2 si da register iti cere numele contului si emailur si o parola baga id metin2 si ps game85 si devi gm pentru 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idu de mess si se face asa ei niste programe numite ti le spune eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum se face server pe metin2 da-mi id tau sa-ti dau un program si s-a rezolvat

| Canerbad412 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut dam add pe f Ady Tmc si ajuta.ma sa il fac pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa dai nici un test ma daca iti faci server privat ca uh esti creatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fi atent scrie pe gooogle download hamachi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io dred ca am metin2 daca ie asa ca am mein2 www.metin2.com. dati metin2 Actiune Orientala MORPG. si dati Descarcati metin2 acum! si dupa aia faceti ID dupa aia scrieti Emailul vostru si dupa aia o parola.si ati pe patratul ala il vedeti voi si dupa aia Inregistrare si dupa aia vedeti voi cum mai in colo:)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate spuneti-mi si mie cum fac luati id meu de mess si explicati-mi ...baietas_1997

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa fac server de metin stiu totul despre servere... le fac cu 4 EURO.alti fac cu 5-10 euro da eu sunt mai ieftin...care vrea sa bage ID :kristy_cool13@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ai un joc metin2 trebuie sati plictisesti viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sorry...adica stiu da e prea greu de explicat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi id al tau de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea is nobi ma nu trebuie sa ai nici 18 ani nici sa faci teste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi zice cum sa fac un metin?
adica un server va rog sa imi zica cineva dati add la id
alex_boss20003.@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prostie mah se face foarte usor un server nu trebvuie sa cumperi nimic doar sa dowloadezi 4-5 programe si daca le sti folosi sti sa si faci server daca vrei server dai add la andrey_jupanul07 iti fac eu dar sa imi dai un GM acolo amarat