| Lor3naXD a întrebat:

Cum imi schimb imaginea de profil?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Dai la editare profil in stanga dai click si scrie undeva choose adica alegeti si dai clik si iti selectezi imaginea apoi dai salveaza profil si gata

succes

@vivi

9 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu se poate pe TPU.

| M4RK a răspuns:

Care de pe TPU? daca de pe TPU dai editare profil-si jos scrie selecteaza imagine profil-dai browser si salvare profil simplu daca la asta te referi happy

| M4RK a răspuns:

Sper ca ti-am fost de folos laughing
succeslaughing

| ViVi a răspuns:

Te ajut eu ti-am trimis pe privatwinking

@vivi

| Criiss16 a răspuns:

Buna.In partea stanga a paginii iti apare: Logat ca 180398, iar sub iti apare:vizualizare profil, editare profil, mesaje etc.Intri la editare profil.In partea dreapta a paginii jos, iti pune browse, examinar sau depinde in ce limba e pagina ta de TPU. Dai acolo, iti alegi poza/imaginea care vrei sa o pui, iar apoi dai la salveaza profil si gata.

Sper ca ti-am fost de folos.Salutari.happy

| Bebitza_3599 a răspuns:

Care profil? d pe TPU? sau hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in contul tau si ai sa vezi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu, eu am schimbat poza de la profil sper ca la aia te-ai referit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplulaughing