| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg facebookul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai trebuie sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date

9 răspunsuri:
| SweetFruits a răspuns:

Ma tem ca nu ti-l poti sterge!crying
Daca nu-ti mai place facebook-ul ala pe care vrei sal sterigi,schimbai numele, stergei pozele, schimbai informatile.
Ca sa nu mai stiu ceilatli ca e al tau! Aaa da sterge si prieteni(nu toti)
Funda?puppy dog eyes

| Jenn002 a răspuns:

Dai in dreapta sus unde dai ''deconectare'' dar nu dai asta si dai la ''setarile contului'' apoi dai la setari de securitate din stanga iar in josul paginii scrie ''dezactiveaza'' si ai sters contulhappy

| LgMihail a răspuns:

Cu o carpa de praf...Sau cu guma.

| justsmk a răspuns:

Deci deschizi pagina de FB. facebook.com > in partea dreapta sus in colt ai home si o sageata, apesi > dai account settings > apoi in stanga ai mai multe, dar alegi security > ultima optiune "deactivate your account". Sper ca te-am ajutat! big grin Funda?

| Miguel_Escu_1971 a răspuns:

Da