| MicutzuDragutzu a întrebat:

Cum joc la fifa 2007 cu o echipa creata de mine la manager mod si cum o bag intr-o liga?

Răspuns Câştigător
| cristi966 a răspuns:

Pai acea echipa baga-o si tu intr-o echipa de liga a -4a engleza ca sa nu afecteze jocul si dupa ii bagi acolo...de exemplu modifica 1 echipa din prima liga engleza/spaniola/germana/italiana care vrei si baga-ti jucatorii tai si joci sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce îmi aduc aminte, în FIFA 2007 nu poţi introduce o echipă creată în vreun campionat. Clubul făcut de tine va intra în secţiunea " Other Clubs " sau ceva de genul... Vei putea juca doar meciuri amicale sau turnee amicale cu echipa făcută de tine.