| alexandrutocu2001 a întrebat:

Cum pot face daca am o mașina teleghidate sa măresc raza de acțiune a telecomenzii?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Pe langa ca e foarte complicat nici nu ai voie. Emitatoarele jucariilor teleghidate functioneaza dupa anumite reguli prevazute de lege.

| 5Cx a răspuns:

Prma data inventeaza asa ceva, si dupa aceia te ajutam sa maresti si razawinking.

| sebby19 a răspuns:

Ii poti shimba antena, sau marind-o pe cea existenta cu niste folie de staniol, in forma de antena parabolica.

| alex474 a răspuns:

Sa te pupi cu ea!