| cooldede38 a întrebat:

Cum pot face multe like`s cu un generator de like-uri? Daca stiti vre un generator care nu fura pagini ma anuntati si pe mine va rog.Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Ovy19 a răspuns:

Pai eu am folosit addmefast, este de incredere dar la mine nu s-au inregistrat punctele...Momentan,folosesc like4like.Cu el am facut aproximativ 500 de like's!
Funda?

12 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Like-urile ăstea vă înebunesc!

| cooldede38 explică (pentru Dariusuu):

Nu ne innebunesc draga, pentru mine nu au valoare, dar pentru a adauga o admina eficenta, pagina are nevoie de like`uri!

| Dariusuu a răspuns (pentru cooldede38):

Şi cum o ajută pe admină să aibă mii de like-uri?

| cooldede38 explică (pentru Dariusuu):

Pai daca pagina are mii de like`uri si tlk mare vor vrea sa fie admine, dar daca vad ca ai o pricajita de pagina..nici nu te baga in seama! sad

| Dariusuu a răspuns (pentru cooldede38):

Înţeleg, dar te asigur că nu există generator de like-uri.

| cooldede38 explică (pentru Dariusuu):

Eu am cautat pe google, si am gasit.mi-a dat 50000 de like`s, iar a doua zi nu am mai putut sa intru pe ea sad

| alincool22 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva dar ar fi cool

| cooldede38 explică (pentru alincool22):

Exista,dar in unele cazuri, iti fura pagina.

| Mirel2000 a răspuns:

Recomandarea mea este http://goo.gl/12UsmB

| Mic_Al_1983 a răspuns:

Poti sa faci ceea ce vrei cu http://xly.us/HABG9 E gratuit si sunt numai conturi reale