| Intrebarefaceboockkckkkck a întrebat:

Cum pot face un server de minecraft1.7.2? M-am uitat pe youtoube si am urmat pasi sugerati de altii dar la mine nu merge nu i-mi apar programele! Am descarcat pana si HAMACHI am facut un cont nu stiu exact daca si un server dar nu pot afla ip-iul!

Daca ma poate ajuta cineva sa fac un server sau sa faca cineva un server si sa mi-l trimita ca sa ma pot juca minecraft cu prietenii! Dau funda persoanei care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Dacă nu îți apar programele, încearcă să descarci minecraft-ul de pe un alt site.

| Intrebarefaceboockkckkkck explică (pentru Ravenborn):

Cum ar fi? da-mi un link

| Ravenborn a răspuns (pentru Intrebarefaceboockkckkkck):

Eu îl am de pe thepiratebay