| Milk Swan a întrebat:

Cum pot instala Sims 2? Am Sims 2 Pets, instalat, dar si pe Sims 2, dar neinstalat, si am si codul de activare... Ma puteti ajuta cu ceva?
Si cum mai pot descarca haine pe care le-am download-at de pe www.thesims2.ea.com? Pls. repede! dau rasp. castigator primului care imi raspunde!

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Daca e dezarhivat cauta un setup. exe sau install
daca e rar, click dreapta pe el extract here
daca e iso deschide-l cu magic iso sau power iso, ai sa cauti setup exe, etc
daca e alta imagine bin, bue, etc, instaleaza-ti daemon tools si click dreapta pe el, virtual cd/dvd, mount image
cauta aici chestii pentru sims 2, scrie si cum se baga in joc
http://www.thesimsresource.com/

13 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Imi dai sims 2 pets?
te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta buna ma cheama NICU imi pare bine sa te ajut :introduca sidiul, asteapta sa apara meniul AUTORUN.alege limba si apoi apasa next na si iti apare nr. de serial pune nr.de serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kacasai te rog da-mi si mie jocul sims 2 pets. ad codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand instalez sims 2 imi apare doua variante :typical user si advanced user la care dintre ele dau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta cu instalarea la The Sims 2 full sa ma contacteze la florin_young VA ROG MULT DE TOT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un cod ea, si sa dai click pe download free, adica, chiar, downloadeaza pe gratis, bine apasa pe install, sau run, si gataa! Installing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi si mie sims 2 pets...id-ul meu este ivilin_kitty ( precizeaza cin esti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu chestii de pe thesims2.ea.com
si mai virusat calculatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor sa instalezi the sims 2... mai intai bagi primul cd, selectezi lb, bagi codul de instalare BKUL - CS68 - J6AT - 37Y7 - KX4F, alegi locul si se instaleaza. Iti va cere cate un CD pe rand! ca sa bagi codu de bani: ctrl / shift / c: motherlode! Baftalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa instalezi sims 2 pentru am merge sims 2 pets, trebuie sa baci crakul la sims 2, sims 2 pets!

| Georgi_6200 a răspuns:

Am instalat sims 2 si imi cere cd, am incercat sa-l pacalesc cu cd virtual dar nu merge

| ayire a răspuns:

Te pot ajuta eu 100%, te astept pe tine sau pe toti cei interesati de sims 3, sims 2 (toate expansion packurile), orice nevoi, informatii legate de aceste jocuri, pe id yahoo: ayire_rya