| Jhonny48 a întrebat:

Cum pot pune vinyls in nfsu2? Adica am descarcat de pe net desenele masinilor din seria Fast n' Furios si as dori sa stiu cum pot pune desenele alea in jocul nfsu2 sa le pot pune pe masini atunci cand il joc.

1 răspuns:
| TheAlexCrt a răspuns:

Nu poți! Mai ales din seria fast n furious! Si jocul e prea înapoiat ca sa pui vinyls in el! Ai putea doar daca ai avea nfs carbon/most wanted underground/ undercover/pro street sau altul dar la 2 nu!