| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Cum pot sa castig stardolari pe Stardoll? Mai exista si alte metode de castigat stardolari in afara de cele pe care ni le zic ei, cei de la stardoll? Daca da, care?

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Stardolari poti sa castigi daca te inscri pe Facebook, dai "Like" la pagina lor si incepi sa joci Stardoll si pe facebook, daca descarci Toolbar-ul Stardoll, inviti un prieten care devine SuperStar sau te conectezi pe Twitter si la pagina lor. Poti sa-ti cumperi 2 saptamani de SuperStar cum am facut eu acum vreun an, cu 2, 48euro, sau cu 1, 75euro sau ceva de genul, iti iei vreo 80 stardolari. Alta metoda nu este, pupici!

| ღHinataღ a răspuns:

Eu stiu un site, stuffpoint, acolo poti castiga si ss si sp si sd st!