| WarThunder a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Cum poti face o fata sa te placa?
Pur si simplu o bagi si tu in seama, macar pe fb, dar nu chiar mereu sau s-o stresezi. incepi tu sa o bagi in seama si daca e interesata de tine iti mai da si ea un mesaj acolo.
Incearca sa-i vorbesti frumos, sa o tachinezi cum n-a mai facut-o nimeni, dar sa nu intreci masura laughing si vorbiti si voi din ce in ce mai des, dupa va apropiati ii spui ce simti pentru ea, daca mai vrei. ca dupa s-ar putea s-o vrei mai mult ca amica zic.
Daca ti-a adus haina din cuier probabil a fost ori sa fie draguta ori sa se bage in seama cu tine.

Mult noroc cu tipa happy

4 răspunsuri:
| Gilca_Madalina_1975 a răspuns:

Nu poți să o obligi să te placă. Încearcă să fii drăguț cu ea, să o inviți în oraș...fii tu însuți. Fetelor le plac băieții ordonați, cu simțul umorului.

| WarThunder explică (pentru Gilca_Madalina_1975):

Stiu ca nu pot sa o oblig, dar am dubii:
Sunt cu ea in clasa si intr-o zi mi-a adus haina din cuier.
Ce sa cred?

| Gilca_Madalina_1975 a răspuns (pentru WarThunder):

Păi la început încearcă să Fiți prieteni, apoi... Nu știu execut ce să crezi, asta nu înseamnă că te place, e un act de prietenie happy

| LTAA a răspuns (pentru WarThunder):

Ca este grijulie, nu te culca pe lauri.