| eububu a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi scada pingul la counter strike 1.6?

Fundawinking

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ceea ce iti dau acum pare o idiotzenie dar mie imi merge foarte bine...de la lag 100 ajung pe la 20

Creeazati un cfg cu ce nume vrei de ex lag.cfg
In el bagi

alias "dslow" "rate 2500; cl_updaterate 10; cl_cmdrate 10; ex_interp 0. 100; echo d slow speed"

alias "vslow" "rate 3500; cl_updaterate 13; cl_cmdrate 13; ex_interp 0. 077; echo very slow speed"

alias "slow" "rate 5000; cl_updaterate 15; cl_cmdrate 15; ex_interp 0. 068; echo slow speed"

alias "norm" "rate 7500; cl_updaterate 20; cl_cmdrate 30; ex_interp 0. 050; echo normal speed"

alias "fast" "rate 9999; cl_updaterate 30; cl_cmdrate 40; ex_interp 0. 034; echo fast speed"

alias "vfast" "rate 20000; cl_updaterate 60; cl_cmdrate 60; ex_interp 0. 017; echo wtf speed "

alias "lfast" "rate 20000; cl_updaterate 100; cl_cmdrate 100; ex_interp 0. 010; echo LAN speed"

alias "rates" "rate; cl_updaterate; cl_cmdrate; ex_interp"

si salvezi.
Intrii pe un server si scrii in consola exec lag.cfg si bagi una din urmatoarele comenzi dupa preferinta si dp marimea lagului:

- dslow Daca aveti pe server lag mai mare decat 500.
- vslow Daca aveti pe server lag mai mare decat 400.
- slow Daca aveti pe serveg lag mai mare decat 300.
- norm Daca lagul variaza intre 150 - 300.
- fast Daca lagul variaza intre 100 - 200.
- vfast Daca lagul variaza intre 50 - 100.
- lvast Daca sunteti pe un server de pe LAN sau localhost.
sursa:linkmania

| VLadGr a răspuns:

Scrie rate 25000 in consola si curata pc'ul de virusi

| Smart a răspuns:

Foloseste game booster