| alyeualy a întrebat:

Cum pot sa imi reamintesc o parola? Va rog, chiar am foarte mare nevoie.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti decat daca iti storci mintea.De obicei se pun parole cu data nasterii, numele cuiva drag.O persoana, un animalut.

| Eduard619 a răspuns:

Pune in ea numele tau si data de nastere sau pune numele unei persoane dragi tiewinking

| AlexL28 a răspuns:

In filme ai apela la un prieten dubios care te-ar duce intr-un laborator SF unde te-ar conecta la un aparat si ti-ar intra in cap sa gaseasca parola...in realitate ai putea incerca metodele de recuperare disponibile pe acel site, daca tot nu poti, chiar nu vad cum ai putea.

| Sîrbu_Mihai_1985 a răspuns:

Pune ce parola vrei si noteazo pirn carnete si pe calculator sau telefon