| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma calmez? Simt k fac o criza de nervi angryangryangryangryangryangry

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sulioalo kiss

Gandestet-te ca nimeni si nimic nu iti merita nervii, nu trebuie sa te consumi pe fiecare necaz intalnit zilnic. Lumea e rea si te va face sa suferi mult mai tare deci rezista happy

Motto-ul meu uita si iarta... orice/oricine merita a doua sansa happy
Inspira expira happy
Hai nu mi place sa te vad suparata, smile smile zambeste zambeste happy

kisskisskiss

31 răspunsuri:
| jonny_1009 a răspuns:

Ar trebui sa te regasesti...

| Piggy23 a răspuns:

Fa o baie in apa calda