| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scapi de fratii mai mici atunci cand nu te lasa in pace?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Le promiti ca ii duci undeva, le faci ceva ce le place sau te joci cu ei la o anumita ora(si te tii de cuvant). Cu astfel de mici servicii ii obisnuiesti sa te deranjeze tot mai putin cand esti ocupata si eviti si certurile si supararile.

7 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Parintii tai trebuie sa faca altii,si mai mici ca,cei din mijloc sa aiba grija de eilaughingjust kidding.tongueminte-i, rupe-o la fuga cat poti, eu cam asa fac si normal ca scap dar tata nu e prea fericit

| nona14 a răspuns:

Le dai bomboane sau ceva dulce si le zici sa te lase in pace

| εїз Ir εїз a răspuns:

Cu cianuraaaaa laughing)))

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cu un "te rog frumos!"

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa pleci din casa

| tamara_4094 a răspuns:

Face-ti ceva ce va place.

| Gradinari_Igor_1994 a răspuns:

Ii alintzi, ii amagesti si spui ca le vei da ce vrea si ca o sa le dea voie ce isi doresc mai incolo si dupa ce vin si te roaga ce leai promis tu le spui ca taman e un desen animat interesant la televizor si apoi o sasi gaseasca o ocupatzie