| VampireHigh a întrebat:

Cum poti sa pui o admina pe pagina ta? va roggggggggggggggggg...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O admina nu se poate ppune pe o pagina simpla de facebook.Trebuie sa dai pe „creeaza o pagina„ sa alegi de acolo ce pagina sa fie, si apoi la setarile din acea pagina sa adaugi un admin pe langa tine, trebuie sa bagi email-ul acelei admine si cu acel email ea poate intra pe pagina sa poata face modificari, sau sa psteze ceva.

| georgi399 a răspuns:

Pai...intri mai intai pe acea pagina, intri la Setari si dupa dai la roluri pentru pagini. Apoi o sa vezi ca iti cere o adresa de e-mail(cea a carei persoane vrei sa o faci admina...)Dupa dai Save.
Funda?