| valinoname a întrebat:

Cum pun videoclipuri pe youtube?
Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Buna!
In primul rand trebuie sa iti creezi cont pe youtube asta in cazul in care nu ai.
Te duci pe www.youtube.com iar in dreapta iti apare ''Creati un cont'' dai click acolo si cred ca de aici te descurci.
Iar ca sa incarci un videoclip pe youtube, te loghezi mai intai dupa care iti apare acolo ''Incarcati''. Dai click pe acel buton.
Succes si o seara placuta!

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Accesezi urmatorul link http://upload.youtube.com/my_videos_upload,iar mai apoi faci click pe butonul galben. (Incarcati un videoclip)
O zi buna! :)

| GameMaster23 a răspuns:

1. Trebuie sa iti faci cont: http://www.youtube.com/create_account?next=%2Findex

2. Dai pe "Upload Video" si pui videoclipul, pui un nume mai jos si dupa aia salevezi: http://upload.youtube.com/my_videos_upload

Funda?

| YukikoMaya a răspuns:

Trebuie sa fii logat
langa search scrie browse si apoi upload apesi pe upload

| geoka23 a răspuns:

Pai e foarte simplu creezi un cont. Cand intri pe pagina de pornire youtube, scrie obtiunile:rasfoieste, incarca un video, creeaza un cont.Tu creezi un cont cu un nume ce vrei tu sal alegi, mail parola etc, etc. Dupa ce tiai facut contul incarci un video ales de tine o sa ai obtiunile descriere video si altele tag si categoria pentru incadrarea imaginilor video introduse, intelegi.Salvezi setarile si gata.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itii faci cont pe youtube prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itii faci cont pe youtube prima dataa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont ca sa postezi filmulete big grin dupe ce ti-ai creeat cont, dai click pe " Upload " (il gasesti langa butonul de search. Dai browse, alegi videoul care vrei sa-l uploadezi, si astepti sa se incarce. Succes big grin

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Trebuie sa ai cont faci ce iti zic eu!;)
1) intri pe www.youtube.com
2) dai click pe upload
3) o saiti apara ceva unde sa dai click si sa pui clipul
4)scrii numele/descrierea/tag/alegi categoria[youtube nu accepta semnele ">" "

| sel_4591 a răspuns:

Buna,iti faci cont apoi te duci la incarcati sus si dai acolo si acolo trebuie sa dai click si dai pe incarcati un videoclip si acolo se incarca l-ai putin pentru a se procesa si gata

| capsunikroz a răspuns:

Dai la upload si iti pui videoclipu acolo