| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.imi place foarte mult un baiat. dar pana acum el nu prea stia ca exist.acum.de cand am inceput scoala am inceput sa ne cunoastem cat de cat.adica vorbim in pauze.eu mai mult ma tin dupa el pentru ca tin foarte mult la el.si mi-as dori ca si el sa tina la mine. dar. e genul mai "smecher".ca sa zic asa. el se da la cea mai buna prietena a mea.incerc sa fac cat mai multe pentru a ma imprieteni cu el. dar degeaba straight face. el practic nu observa ca il iubesc.desigur.toate fetele din scoala sunt innebunite dupa el. dar eu simt pentru el ce nu am mai simtit pentru. nimeni straight face Va rog ajutati`ma sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

II zimbesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place fmult de un baiat si am auzit ca si lui ii place de mine. Ce pot sa fac? a...si.cam toti baieti din clasa se tin dupa mine dar nu cel care trebuie. Ce pot sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de parere ca atata timp cat esti frumoasa si arati bine cuceresti orice baiat.stii se zice ca, conteaza mai mult interioru decat exterioru.majoritatea baietilor nu vad chestia asta. e adevarat si comportamentu dar la urma.nu ii arata baiatului ca iti place fiindca o sa isi bata joc de tine.fii misterioasa si joacate cu el in asa fel incat sa nu se plictiseasca de tine.zambestei frumos, aruncai niste priviri si fii cat de cat naturala. dar nici prea prea pentru ca dai in simplitate si banalitate. putine fite nu strica si tupeu. dar sa nu dea in nesimtire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am nevoie de ajutor imi place de un baiat la inceput dedea semne ca ii place si lui de mine dar de la o vreme nu-mi mai acorda atentia lui.(e inconjurat de foarte multe fete carel vreau). ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

J ew sunt in aceeasi situatie iubesc un baiat fff mult s. a mai uitat el l mine dar atat nu stiu ce s mai fk ca toata sk e moarta dup el... dar nu pot s al las...ajutati.MA UN SFAT VA ROGGGGGGGGG

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe www.kudika.ro si o sa gasesti raspunsul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu ma numesc...Mariana si am avut un prieten cu 3 ani mai mare ca nime si am fost impreuna 2 ani de zi... acum ies seara pe drum su inca 3 baieti si sunt toti dragur dar 2 sunt gemeni si celelant este cu cea mai buna prieteana a mea si el stie ca il iubesc foarte mult dar si el mi-a zis ca ar fi vorbit cu mine daca m-ar fi cunoscut mai bine dar ei face 3 luni de cand sunt impreuna si el m-a sarutat de 2 ori si el crede ca asta imi va schimbabig grinbig grinbig grinparerea despre el da si in acelasi tin eu par mai interesata de viata lui decat fata cu care esti asa ca va dau un sfat foarte bun credeti-ma stiu ce zic pentru ca asta m-a facut sal cuceresc pe Madalin(baiatul cu care am stat 2 ani)asa ca fetelor interesativa de viata lor si spunetile ca tineti la ei nu tineti numai pentru voi :*:*:*:X:X:Xpwp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...cu vorbele...si cu un singur zambet dulce...privestel cu multa atentie...si tragei din ochi si ai sa vezi ca o sa reactioneze...il ai la mana ...desigur...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Va rog sa ma ajutati! Am 16 ani si nu am avut prieten niciodata.Sunt indragostita de un baiat mai mic decat mine cu 9 luni. Imi place de el inca din clasa a5-a, insa sentimentele s-au intensificat. Parintii nostri sunt prieteni de familie, iar el e in acelasi liceu cu mine. In vara am fost la o petrecere la care era si el invitat si nu ma mai lasat sa plec acasa (insa consumase si alcool:d). Asteptam sa ma sarute insa nu a facut-o. Eu i-am marturisit anul trecut unei colege ca il iubesc( care este si cea mai buna prietena a mea), insa ea, cu prima ocazie i s-a bagat pe sub piele. Lui ii placea de ea pe-atunci, si ea l-a acceptat fara sa-i pese de mine. Apoi a venit la mine sa-mi spuna ca el a insistat dar ea nu a vrut. Dar adica nu vroia nu accepta. Mentionez ca nu doar imi place de el, ci eu chiar il iubesc si nu pot sa fiu cu nimeni doar cu el. Cum sa fac ca sa il cuceresc? help

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. exista un baiat care nu pot spune ca sunt indragostita de el insa as vrea sa ma placa caci simt ca ma atrage.problema e ca el e indragostit de o alta fata care nu il baga in seama.as vrea sa il fac sa ma observe mai mult si in alt sens nu doar prietenesc.si nu as vrea sa-i dau cumva de intelea ca il iubesc sau chesti de genu asta ca nu e asa. pur si simplu vrea sa stiu ca lui iar place de mine si sa o uite pe cealalta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma numesc Verginia am 16 ani daca vrei sa ai un baiat sa nu stai timida. Zambeste can el ati zice ceva nostim. Nu ai zice ca tu al iubesti ca el o sa spuie la toti ca tu al iubesti sper sa ati mearga sukces amico.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

deci.regulile mele:
1. fa primul pas!
2. da-i mesaje hott
3.glumeste,zi bancuri, fa-l sa rada
4.cauta chestii comune dar nu-l plictisi
5.saruta-l[mult]
6.lasa-l sa umble dupa tine. daca nu da randament, da-l naibii
7. ii place de altcineva, nu mai vorbi cu el o vreme si fa in asa fel incat sa te vada cat mai des si tu sa arati perfect
8.are prietena? desparte-l!
9.nu-i spune dupa doar cateva zile ‘iubitule’ ca se sperie.chestia asta se formeaza pe rand.
10.nu-i arata cate eforturi depui ca sa arati atat de binelaughingpur si simplu asa esti tuhappyirezistibilatongue
si 11laughing : daca nu e pe gustul tau, face figuri, e arogant, arata bine si e prost sau invers. da-l naibii, sunt destuibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

trebuie sa fi tu insuti. daca nu te place asa cum esti nu trebuie sa intri in pamnat nu se va sfarsii lumeawinking daca nu te place asa cum esti inseamna ca nu e de tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu il lasa sa se apropie prea mult de tine fii mai a dracu nu lasa nci un baiat sa puna mana pe tine si se vor indragostii toti crede-ma ca 24 de ani asa am procedat si a functionat multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti cuceri un baiat? o intrebare grea.si eu am 14 ai si nu am avut niciodata prieten.imi place de un baiat care e cls 10.eu sunt a 7.nu stiu cum sa l fac sa se uite la mine.il ador. dar nu siu ce sa fac! da ti mi sfaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascultati la mine fetele sunt un baiat care din greseala am intrat pe site la voi pentru un raspuns daca voi ma ajutati va ajut si eu sa cuceriti un baiat stiu cum merge treaba.Intrebare:Sunt cu o fata de doua zile m-am sarutat cu ea cum sa o fac fericita sa rada cu mine ce vrea o fata sa auda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu creada ca esti topita chiar dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna in primul rand trebuie sa afli mai multe despre el. daca o sa te intrebe u sa ii dai raspunsul.trebuie sa te inbraci mult mai frumos sa te machiezi mai strident.sa nu te lasi data pe spate daca iti zice. VAI CE FRUMOASA ESTI! ii multumesti si pe timp el o sa se indragosteasca de u. urmati sfatu meu. eu asa am facut cu iubitu meu.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand trebuie sa fi naturala, din toate punctele de vedere...si nu ii arata ca il placiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa fi tu insusi,nu trebuie sa-i areti unui baiat kti place de el sau kl iubesti,ca dupa ce te vei certa cu el,a doua ora inceraca doar sa profite se sentimentele tale si sa te faca sa suferi,acum baieti sunt foarte smecheri si ar trebui sa stii cum sai iei si cum sa te comporti cu ei,sa vorbesti calm cu el si sa nui areti niciodata sentimentele pe care le porti...sa nu te bagi uh in seama la el ca dupa aia sp kti pasa de el,sa fii indiferenta de vb pe care ti le sp ,deoarece ei pot sa sp la 10 fete ca le iubeste,mnah cam asta este parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa fi tu insusi, nu trebuie sa-i areti unui baiat cati place de el sau kl iubesti, ca dupa ce te vei certa cu el, a doua ora inceraca doar sa profite se sentimentele tale si sa te faca sa suferi, acum baieti sunt foarte smecheri si ar trebui sa stii cum sai iei si cum sa te comporti cu ei, sa vorbesti calm cu el si sa nu-i areti niciodata sentimentele pe care le porti...sa nu te bagi uh in seama la el ca dupa aia sp cati pasa de el, sa fii indiferenta de vb pe care ti le sp, deoarece ei pot sa sp la 10 fete ca le iubeste, mnah cam asta este parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te imbraci cat mmai sexy sa fi cat mai atragatoare a stea toti baieti in limba dupa tine sa vada ca nu iti pasa si ai a vezi cum se intoarce el la tine cu coada intre picioare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il iubesti asa d mult p baiatul respectiv...si daca si el poate simte ceva pentru tine. pur si simplu SPUNE-i ...sa vezi ca o sa mearga.la baieti in general le place sinceritateawinking si app arata-i asta (ca il iub) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal sunt layla, eu vreau sa recuperez un baiat, el tine la mine dar na probleme, trebuie sa fii atenta la toate detaliile care ii plac si cu asta il cuceresti, sa asculti muzica care ii place si lui, sa stii sa-l asculti cand are probleme si mai ales sa vada in tine mai de graba o prietena foarte buna in loc de o iubita plictisitoare si geloasa.Important este sa il si iubesti, ca altfel o sa-si dea seama. Mult succes si sa fiti iubite. PWP PWP PWP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ii fi o prietena bunadecat o iubita geloasa, sa sa-l iubesti altfel te chinui degeaba, pa sa fiti iubite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place baiatul trebuie sa il iei usor mai intai il intrebi daca te place apoi ii spui daca vrei sa fiti iubiti. Daca nu merge ii arati un cadou care ii spui ca l-ai primit de la un baiat care el il uraste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa cucerezi un baiat trebuie sai spui cite mai multe cuvinte de dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand fi tu insuti dar daca nu merge fa-l gelos cam atat de spun succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu intotdeauna totul depinde de noi fetele, orice n-am face n-ar trebui sa uitam ca multi din baieti sunt niste ticalosi, chiar daca ne plac de multe ori se tem sa arate, nu se gindesc la ceea ce avem noi in suflet ei se gindesc ce vor spune despre ei prietenii lor.Asa ca trebuie sa mergem cu fruntea sus, care ne place singuri vor face primul pas...atunci cind inima ti-e frinta,, NU PLINGE,, gandeste-te ca nici un baiat nu va plinge din dragoste pentru o fata.