| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Cum sa fac sa nu fiu rusinos la liceu? sa nu fiu deloc timid? Nu vreau ca toti ceilalti sa aiba grupul lor si eu sa stau singur. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama din primele zile iar dupa nu va mai fi asa de greu, zic euwinking.Si incearca sa nu mai fi asa timid ca nu e bine. Succes. Incearca sa te integrezi de la inceput.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai nu fi. Ai o vara intreaga sa incerci sa scapi de timiditate. Bafta!

| Guti14Haz a răspuns:

Bagă-te în seamă cu ei. Scapă de timiditate.