| Kidooooo a întrebat:

Cum sa imi sterg un cont de pe remi-online?

3 răspunsuri:
| Herr a răspuns:

Pai nu cred ca merge, dar mai bine incearca sa iti faci altul. Eventual, daca pe asta nou, o sa pierzi de multe ori, pe celalalt daca ai mai multe victorii etc, poti sa revii pe el.

| Marius_Adrian_1992 a răspuns:

Inti in profilum meu si alegi inchide cont definitiv si dupa bagi parola si gata l-ai inchis (sters)

| Ana_Badea_1952 a răspuns:

A apărut un cont asemănător cu al meu respectiv 23ana.01 cu același număr de puncte și o poza care îmi aparține, rog respectos anularea acestui cont încât nu mi aparține dar poată numele meu și o poza care mi aparține. Mulțumesc pentru înțelegere... Cu mult respect și admirație pentru echipa remi etalat.