| YTBDrawingBase a întrebat:

Cum scap de copyright daca uploadez un video pe youtube, si are protectia asta copyrightu...cum pot sal scot

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti scapa de drepturile de autor (dreptul de folosire). Exista un program care verifica pe youtube daca upload-urile sunt sub incidenta drepturilor de autor si acesta impiedica incarcarea. Numai bine!

| CM7YRE a răspuns:

Il stergi din contul tau, atat.

| Iulian_Neata_1996 a răspuns:

E chiar usor trebuie sa intri in contul tau si dupa care are copyright ii dai la mai multe setari si dai pe sterge atat.